Trampkarze » Ekstraklasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
W II kolejce ORLEN PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11 UKS MDK Płock po raz drugi zdobył 10 pkt., tak jak w Turnieju w Maszewie , tym razem Ukaesiaki zremisowali z Kasztelanem Sierpc 0:0, cieszy fakt bilansu bramkowego 17:0, jednak przez brak koncentracji w pierwszym spotkaniu znów remisujemy, a co za tym idzie tracimy punkty!!!
Swoją ambicją i wolą walki najbardziej zaskoczyła drużyna UKS SOCCER Płock, która w niedzielne południe zdobyła swoje pierwsze 4 punkty. Należy przypomnieć, że jest to drużyna najmłodszych adeptów futbolu.
Skład UKS MDK Płock:
Kiuba, Góreś, Kajo, Adaś, Fiołek, Rossi, Maciejka, Oli, Igorek, Czapla, Fuksik, Gangster, Michałek, Marcel, Wasylek, Ziemniak, Niedzielaczek,
Wyniki:
UKS MDK Płock - Kasztelan Sierpc 0:0
UKS MDK Płock - UKS Soccer Płock 7:0
bramki: Niedzielaczek x2, Wasylek x2, Maciejka, Adaś, Fuksik
UKS MDK Płock - Pogoń Słupia 4:0
Czapla, Marcel - bramka w debiucie!!!, Oli, Fuksik
UKS MDK Płock - Czarni Rempin 6:0
Oli x2, Wasylek, Rossi, Maciejka, Fuksik
ORLEN PŁOCKA LIGA Orlik U-11 wyniki II kolejki
GRUPA A Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
L.p. | Nazwa drużyny | pkt. | bramki | |
1 | WISŁA PŁOCK I | 24 | 37 | 02 |
2 | SKRWA ŁUKOMIE | 11 | 09 | 06 |
3 | ULKS CIÓŁKOWO | 10 | 06 | 19 |
4 | HURAGAN BODZANÓW | 08 | 07 | 23 |
5 | WISŁA GŁÓWINA SOBOWO | 06 | 03 | 12 |
Grupa A
Wisła Płock I | Skrwa Łukomie | 2:1 |
Wisła Główina Sobowo | Huragan Bodzanów | 0:2 |
ULKS Ciółkowo | Wisła Płock I | 0:8 |
Skrwa Łukomie | Wisła Główina Sobowo | 1:0 |
Huragan Bodzanów | ULKS Ciółkowo | 0:1 |
Wisła Płock I | Wisła Główina Sobowo | 3:0 |
Skrwa Łukomie | Huragan Bodzanów | 1:1 |
ULKS Ciółkowo | Wisła Główina Sobowo | 2:0 |
Wisła Płock I | Huragan Bodzanów | 8:0 |
Skrwa Łukomie | ULKS Ciółkowo | 0:1 |
GRUPA B Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
L.p. | Nazwa drużyny | pkt. | bramki | |
1 | PEGAZ DROBIN | 20 | 24 | 02 |
2 | STOCZNIOWIEC PŁOCK | 20 | 20 | 05 |
3 | MAZOWSZE PŁOCK | 09 | 11 | 15 |
4 | BŁĘKITNI GĄBIN | 04 | 06 | 17 |
5 | KORMORAN ŁĄCK | 04 | 02 | 27 |
GRUPA B
Stoczniowiec Płock | Pegaz Drobin | 0:0 |
Mazowsze Płock | Kormoran Łąck | 1:1 |
Błękitni Gąbin | Stoczniowiec Płock | 1:3 |
Pegaz Drobin | Mazowsze Płock | 4:3 |
Kormoran Łąck | Błekitni Gąbin | 0:2 |
Stoczniowiec Płock | Mazowsze Płock | 2:1 |
Pegaz Drobin | Kormoran Łąck | 7:0 |
Błękitni Gąbin | Mazowsze Płock | 0:1 |
Stoczniowiec Płock | Kormoran Łąck | 5:0 |
Pegaz Drobin | Błękitni Gąbin | 4:1 |
Wyniki i tabela Niedziela 16.10.2011
GRUPA C Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
L.p. | Nazwa drużyny | pkt. | bramki | |
1 | WISŁA PŁOCK II | 20 | 21 | 03 |
2 | MAZUR GOSTYNIN | 18 | 28 | 03 |
3 | ZRYW BIELSK | 08 | 07 | 14 |
4 | SKRA DROBIN | 08 | 08 | 19 |
5 | ŚWIT STAROŹREBY | 00 | 02 | 32 |
GRUPA C
Wisła Płock II | Mazur Gostynin | 1:1 |
Zryw Bielsk | Skra Drobin | 1:1 |
Świt Staroźreby | Wisła Płock II | 0:1 |
Mazur Gostynin | Zryw Bielsk | 2:0 |
Skra Drobin | Świt Staroźreby | 2:1 |
Wisła Płock II | Zryw Bielsk | 4:1 |
Mazur Gostynin | Skra Drobin | 6:0 |
Świt Staroźreby | Zryw Bielsk | 0:1 |
Wisła Płock II | Skra Drobin | 3:0 |
Mazur Gostynin | Świt Staroźreby | 4:0 |
GRUPA D Tabela z zaliczeniem punktów i bramek z dwóch kolejek
L.p. | Nazwa drużyny | pkt. | bramki | |
1 | UKS MDK PŁOCK | 20 | 39 | 00 |
2 | KASZTELAN SIERPC | 19 | 24 | 04 |
3 | CZARNI REMPIN | 06 | 04 | 19 |
4 | POGOŃ SŁUPIA | 06 | 10 | 20 |
5 | UKS SOCCER PŁOCK | 04 | 04 | 29 |
UKS MDK Płock | Kasztelan Sierpc | 0:0 |
Pogoń Słupia | Czarni Rempin | 0:2 |
UKS Soccer Płock | UKS MDK Płock | 0:7 |
Kasztelan Sierpc | Pogoń Słupia | 4:0 |
Czarni Rempin | UKS Soccer Płock | 1:2 |
UKS MDK Płock | Pogoń Słupia | 4:0 |
Kasztelan Sierpc | Czarni Rempin | 3:0 |
UKS Soccer Płock | Pogoń Słupia | 1:1 |
UKS MDK Płock | Czarni Rempin | 6:0 |
Kasztelan Sierpc | UKS Soccer Płock | 7:0 |
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
Brak aktywnych ankiet. |
PŁOCKA LIGA MŁODZIKÓW U-12
|
Tabela Liga Młodzików 2000 POZPN
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. |
|
16 | 38 | 12 | 2 | 2 | 104 - 19 | +85 |
2. | 16 | 34 | 10 | 4 | 2 | 74 - 22 | +52 |
3. | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 95 - 40 | +55 |
4. | 16 | 30 | 10 | 0 | 6 | 62 - 29 | +33 |
5. | 16 | 30 | 10 | 0 | 6 | 48 - 49 | -1 |
6. | 16 | 17 | 5 | 2 | 9 | 37 - 77 | -40 |
7. | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 35 - 60 | -25 |
8. | 16 | 9 | 3 | 0 | 13 | 20 - 104 | -84 |
9. | 16 | 7 | 2 | 1 | 13 | 26 - 101 | -75 |
dzisiaj: 39, wczoraj: 40
ogółem: 2 103 651
statystyki szczegółowe
|