Trampkarze » Ekstraklasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
UKS MDK Płock Mistrzem Warszawy!!!
Drużyna z Młodzieżowego Domu Kultury zwyciężyła w wielce prestiżowym Turnieju piłki nożnej, wygrywając Finały Ogólnopolskie Halowych Mistrzostw Warszawy organizowanych przez klub Delta Warszawa pod patronatem pani prezydent Warszawy – Hanny Gronkiewicz-Waltz.
W tenże weekend do Warszawy rywalizować przyjechały oprócz drużyn stołecznych takie firmy jak Jagiellonia Białystok, GKS Bełchatów, Warta Poznań, czy też Lechia Gdańsk, którą to UKS MDK Płock zwyciężył w półfinale 3:2, w finale MDK pokonał w rzutach karnych 3:2 Górnik Konin, w regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 3:3.
Jest to największy sukces w piłce halowej drużyny z Młodzieżowego Domu Kultury, trzy lata temu chłopcy z rocznika ’96 „ugrali” na Mistrzostwach Warszawy trzecie miejsce, zawodnicy z rocznika ’99 wygrali cały Turniej, zaś tytuł najlepszego bramkarza zdobył zawodnik z MDK – Bartłomiej Gradecki. a Łukaszowi Mielczarkowi zabrakło zaledwie jednej bramki do tytułu króla strzelców tejże imprezy.
Skład UKS MDK Płock na Finale Ogólnopolskim Halowych Mistrzostw Warszawy:
Bartłomiej Gradecki, Krzysztof Hondzyński – kapitan drużyny, Jakub Krzemiński, Karol Wiśniewski, Łukasz Mielczarek, Kacper Pierzchała, Mateusz Kowalski (rocznik 1999) Mateusz Fijałkowski, Kajetan Jeznach, Kacper Maciejewski (ostatni trójka zawodników to rocznik 2000).Kierownik drużyny – Marcin Fijałkowski, trener – Zbigniew Tomaszewwski.
Grupa A
1 UKS MDK Płock 6 7:4
2 Czarni Pruszcz Gd. 4 6:6
3 Okęcie Warszawa 4 4:6
4 Włókniarz 1925 Kalisz 3 6:7
Włókniarz 1925 Kalisz - Okęcie Warszawa 1:2
Czarni Pruszcz Gd. - UKS MDK Płock 1:2 (bramki: Rychu, Hondzia)
Okęcie Warszawa - UKS MDK Płock 0:3 (Rychu, Hondzia, Kuba)
Włókniarz 1925 Kalisz - Czarni Pruszcz Gd. 2:3
Okęcie Warszawa - Czarni Pruszcz Gd. 2:2
Włókniarz 1925 Kalisz - UKS MDK Płock 3:2 (Rychu, Fiołek)
Grupa B
1 Ursus Warszawa 7 9:5
2 GKS Bełchatów 5 7:6
3 Jagiellonia Białystok 4 7:6
4 KS Łomianki 0 7:13
KS Łomianki - Jagiellonia Białystok 2:5
Ursus Warszawa - GKS Bełchatów 2:2
KS Łomianki - GKS Bełchatów 3:4
Jagiellonia Białystok - Ursus Warszawa 1:3
KS Łomianki - Ursus Warszawa 2:4
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 1:1
Grupa C
1 Górnik Konin 9 14:3
2 Lechia Gdańsk 3 6:6
3 Warta Poznań 3 4:9
4 Unia Warszawa 3 5:11
Unia Warszawa - Warta Poznań 3:1
Górnik Konin - Lechia Gdańsk 3:1
Unia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:4
Górnik Konin - Warta Poznań 5:0
Unia Warszawa - Górnik Konin 2:6
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1:3
Grupa D
1 Legionovia Legionowo 7 8:6
2 Granat Skarżysko Kam. 5 7:6
3 Olimpia Grudziądz 4 8:6
4 KS Delta Warszawa 0 5:10
KS Delta Warszawa - Legionovia Legionowo 1:2
Olimpia Grudziądz - Granat Skarżysko Kam. 1:1
Granat Skarżysko Kam. - KS Delta Warszawa 3:2
Legionovia Legionowo - Olimpia Grudziądz 3:2
KS Delta Warszawa - Olimpia Grudziądz 2:5
Legionovia Legionowo - Granat Skarżysko Kam. 2:3
II Runda
Grupa E
1 Górnik Konin 7 10:3
2 UKS MDK Płock 7 6:4
3 Granat Skarżysko Kam. 3 6:9
4 GKS Bełchatów 0 4:10
UKS MDK Płock - GKS Bełchatów 3:2 (Kuba, Rychu x2)
Górnik Konin - Granat Skarżysko Kam. 6:1
UKS MDK Płock - Granat Skarżysko Kam. 2:1 (Rychu, Kuba)
GKS Bełchatów - Górnik Konin 1:3
UKS MDK Płock - Górnik Konin 1:1 (Karol)
GKS Bełchatów - Granat Skarżysko Kam. 1:4
Grupa F
1 Lechia Gdańsk 9 17:6
2 Ursus Warszawa 4 12:8
3 Czarni Pruszcz Gd. 4 7:5
4 Legionovia Legionowo 0 2:19
Czarni Pruszcz Gd. - Ursus Warszawa 2:2
Lechia Gdańsk - Legionovia Legionowo 8:2
Legionovia Legionowo - Czarni Pruszcz Gd. 0:4
Ursus Warszawa - Lechia Gdańsk 3:6
Czarni Pruszcz Gd. - Lechia Gdańsk 1:3
Ursus Warszawa - Legionovia Legionowo 7:0
Grupa G
1 Warta Poznań 9 25:2
2 KS Łomianki 6 4:12
3 Okęcie Warszawa 3 8:8
4 KS Delta Warszawa 0 3:18
Okęcie Warszawa - KS Łomianki 1:2
Warta Poznań - KS Delta Warszawa 10:1
Okęcie Warszawa - KS Delta Warszawa 6:1
KS Łomianki - Warta Poznań 0:10
Okęcie Warszawa - Warta Poznań 1:5
KS Łomianki - KS Delta Warszawa 2:1
Grupa H
1 Jagiellonia Białystok 9 7:1
2 Unia Warszawa 6 5:4
3 Olimpia Grudziądz 3 6:5
4 Włókniarz 1925 Kalisz 0 3:11
Włókniarz 1925 Kalisz - Jagiellonia Białystok 0:2
Unia Warszawa - Olimpia Grudziądz 1:0
Włókniarz 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz 2:6
Jagiellonia Białystok - Unia Warszawa 3:1
Unia Warszawa - Włókniarz 1925 Kalisz 3:1
Olimpia Grudziądz - Jagiellonia Białystok 0:2
PÓŁFINAŁY
E1 - F2 Górnik Konin - Ursus Warszawa 2:1
E2 - F1 UKS MDK Płock - Lechia Gdańsk 3:2 (Rychu, Hondzia x2)
FINAŁY
o miejsce 15
KS Delta Warszawa - Włókniarz 1925 Kalisz 3:0
o miejsce 13
Okęcie Warszawa - Olimpia Grudziądz 2:4
o miejsce 11
KS Łomianki - Unia Warszawa 1:7
o miejsce 9
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok 2:2 rz.k. 5:4
o miejscev 7
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 0:2
o miejscec 5
Granat Skarżysko Kamienna - Czarni Pruszcz Gdański 2:3
o miejsce 3
Ursus Warszawa - Lechia Gdańsk 0:1
FINAŁ
Górnik Konin - UKS MDK Płock 3:3 rz.k. 2:3
(Rychu, Hondzia x2, karne: Hondzia, Kuba, słupek Rycha, Fiołek, Gradeś broni 2 karne!!!)
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
Brak aktywnych ankiet. |
PŁOCKA LIGA MŁODZIKÓW U-12
|
Tabela Liga Młodzików 2000 POZPN
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. |
|
16 | 38 | 12 | 2 | 2 | 104 - 19 | +85 |
2. | 16 | 34 | 10 | 4 | 2 | 74 - 22 | +52 |
3. | 16 | 32 | 10 | 2 | 4 | 95 - 40 | +55 |
4. | 16 | 30 | 10 | 0 | 6 | 62 - 29 | +33 |
5. | 16 | 30 | 10 | 0 | 6 | 48 - 49 | -1 |
6. | 16 | 17 | 5 | 2 | 9 | 37 - 77 | -40 |
7. | 16 | 13 | 4 | 1 | 11 | 35 - 60 | -25 |
8. | 16 | 9 | 3 | 0 | 13 | 20 - 104 | -84 |
9. | 16 | 7 | 2 | 1 | 13 | 26 - 101 | -75 |
dzisiaj: 164, wczoraj: 40
ogółem: 2 103 776
statystyki szczegółowe
|