Sport.pl

Aktualności

Wisełka pokonana!!!

• autor: toldik77, 2010-10-08 12:55

Wczoraj na stadionie przy Łukasiewicza UKS MDK Płock zwyciężył gospodarzy Wisłę Płock w Lidze Żaków POZPN rocznik 1999 i młodsi, mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Ukaesiaków!!!

Nic jednak nie zapowiadało końcowego sukcesu, UKS MDK grało słabo przez 45 minut spotkanie, bez polotu, zbyt wolno i z błędami w obronie, mało skutecznie w ataku, Wisełka prowadziła ładną grę rozbijała ataki Ukaesiaków i wyprowadzała bardzo ładne akcje prostopadłymi podaniami i z przebiegu 45 minut to zawodnicy w białych koszulkach byli lepszą drużyną!!!

Skład UKS MDK Płock:

Rosiak Damian. Jeznach Kajetan. Górecki Wiktor, Leśniewski Adam, Romanowski Michał, Fuksiński Mateusz, Hondzyński Krzysztof, Rosiak Bartosz, Kędzierski Kamil, Maciejewski Kacper, Antoszewski Wiktor, Mielczarek Łukasz, Fijałkowski Mateusz, Osmański Igorek,  Niedzielak Kamil, Czapliński Mikołaj.

To Wisła strzeliła bramkę po błędzie bramkarza UKS na 1:0 o prowadziła przez pierwszą kwartę, w drugiej na początku Ukaesiaki za sprawą Rycha doprowadzili do wyrównania, jednak kolejny błąd w obronie i znów prowadzenie Wisły tym razem 2:1, w trzeciej kwarcie mecz się wyrównał i mimo, że drużyna Artura Serockiego miała więcej okazji na strzelenie bramki to MDK wyrównał po akcji Hondzi, Rossiego  i Rycha!!!

Czwarta kwarta to popis UKS MDK Płock, wysoki pressing wyprzedzanie w obronie, groźne akcje skrzydłami i super wykonywane rogi, po jednym z nich Rossi zagrywa do Fuksika, a ten jak rasowy snajper swym słynnym "fuksem" strzela bramkę dającą prowadzenie 3:2 dla MDK!!! Przy takim obrocie sprawy Ukaesiaki ze zdwojoną siłą ruszyli do ataku i po strzale świetnie grającego dziś "Adasia Wielkiego" zdobyliśmy gola ustalając wynik na 4:2!!!

Reasumując super mecz Wisły Płock zwłaszcza pierwsze 30 minut, jednak końcówka należała do chłopaków z MDK i to oni odtańczyli młyn radość śpiewając: jak się bawi i wygrywa MDK", a przecież ta właśnie radość z gry ma dawać najwięcej do tego dobre mecze i wspaniały zespół, a przy systematycznej pracy można wiele osiągnąć, i świetnie się przy tym bawić!!!

Wspaniała dziś mecz rozegrali Adaś Wielki i Kajo, Rossi, Rychu, Hondzia w obronie, pozostała część drużyny nieco przestraszona, może też zmęczona bo kilku z nich brało udział w Biegu Tumskim, ale wszystkich należą się brawa za walkę do końca!!!

W szatni zaś z okazji urodzin Maciejki strzeliły szampany bezalkoholowe Piccolo, odśpiewano dwukrotnie 100 lat!!!

Na sobotę Prezes UKS MDK Płock zarządził spotkanie integracyjne dla rodziców, na którym omówione zostaną sprawy bieżące, podsumowany wrzesień, wyjaśniona sprawa blue hondy (tylko dla wtajemniczonych hehehehehe) oraz plany na najbliższe Turnieje w okresie zimowym z UMBRO CUP 2011 w Presovie włącznie. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!! :)